Kremacja i Urny

Kremacja i Urny

Kremacja i Urny

Kremacja i Urny

KREMATORIUM I URNY ZAMOSC – HRUBIESZÓW – GRABOWIEC

Jeśli poszukują Państwo renomowanego krematorium w Zamościu lub Hrubieszowie, to polecamy zapoznać się z ofertą CHUDOBA Centrum Pogrzebowe. Oferujemy Państwu profesjonalną usługę kremacji, duży wybór urn kamiennych z onyksu, marmuru, mosiądzu oraz metalu. Nasza firma pogrzebowa w Zamościu zapewnia również trumny kremacyjne potrzebne do przeprowadzenia kremacji zwłok.

Jak wyglada proces kremacji zwłok?

Kremacja zwłok jest procesem przebiegającym bez emisji dymu oraz bez zapachu. Polega na spopieleniu ciała w piecu kremacyjnym poprzez poddanie go przez ok. 2 godziny działaniu temperatury 800-1200 stopni Celsjusza. Po kremacji prochy ludzkie umieszczone zostają w urnie, która zostaje hermetycznie zamknięta.

Urna z prochami osoby Zmarłej może być pochowana w grobie murowanym lub w kolumbarium, czyli w specjalnej ścianie z niszami, znajdującej się na cmentarzu. W jednej niszy istnieje możliwość pochowania kilku urn. Kolumbaria znajdują się już na większości cmentarzy w całej Polsce – informujemy, iż dysponujemy niszami urnowymi w Kolumbarium w Zamościu na cmentarzu przy ul. M. Bołtucia 28.

Proponowane przez nasz zakład kamieniarski w Zamościu i Hrubieszowie urny kamienne tworzą podniosły charakter i uroczysty wygląd uroczystości pogrzebowych obchodzonych w sposób podniosły i odznaczający się okazałością – będący zarazem wyrazem dostojeństwa i powagi.

Dysponujemy profesjonalnym stolikiem urnowym, na którym wystawiana jest urna z prochami zmarłego w kościele podczas mszy pogrzebowej oraz na cmentarzu podczas uroczystości pogrzebowych, za których fachową organizację odpowiada nasz zakład pogrzebowy w Zamościu i Hrubieszowie.

Urny Kamienne
Granit – Marmur – Onyx

Urny Mosiezne Włoskie

Urny Kamienne

Urny Mosiezne