Centrum pogrzebowe

Centrum pogrzebowe

Centrum pogrzebowe

Centrum pogrzebowe

Centrum pogrzebowe

Centrum pogrzebowe

Centrum pogrzebowe

Centrum pogrzebowe

ZAKŁAD POGRZEBOWY
ZAMOSC – HRUBIESZÓW – GRABOWIEC

Usługi pogrzebowe

Trumny

Kremacja i urny

Oprawa florystyczna i muzyczna

Miedzynarodowy transport zmarłych

Karawany Vip Class

Obsługa
Intronizacji Relikwii Błogosławionego
ks. Zygmunta Pisarskiego

Kontakt

Szanowni Państwo,

dla każdego człowieka śmierć bliskiej osoby jest momentem ważnym i podniosłym. Aby go właściwie uczcić, zakład pogrzebowy w Zamościu i Hrubieszowie oraz innych miastach musi stanąć na wysokości zadania i zapewnić najwyższą jakość usług pogrzebowych.

CHUDOBA Centrum Pogrzebowe od ponad 17 lat działa w branży pogrzebowej, profesjonalnie obsługując i organizując te wyjątkowe uroczystości. Nasz zakład pogrzebowy w Hrubieszowie i Zamościu oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe w zakresie pogrzebów tradycyjnych i urnowych. Pragniemy, aby każda uroczystość pogrzebowa odbyła się w sposób godny, dlatego gwarantujemy Państwu pełne wsparcie w organizacji ceremonii pogrzebu i dbamy o każdy szczegół jej oprawy. Zapewniamy podniosły charakter uroczystości oraz ich niezwykły wygląd odznaczający się okazałością, dostojeństwem i powagą.

Profesjonalna obsługa uroczystości pogrzebowych i przeprowadzanie kremacji w Zamościu, Hrubieszowie i Grabowcu

Nasza firma pogrzebowa z Zamościa i Hrubieszowa oferuje trumny amerykańskie, tradycyjne, włoskie oraz trumny kremacyjne. Posiadamy największą w regionie ekspozycję urn mosiężnych i kamiennych wykonanych z granitu, marmuru i onyksu. Oferujemy Państwu także nisze urnowe w obsługiwanym przez nas kolumbarium zlokalizowanym na cmentarzu przy ul. Bołtucia 28 w Zamościu.

Dysponujemy nowoczesną flotę karawanów pogrzebowych prowadzonych przez doświadczonych kierowców. CHUDOBA to profesjonalne Centrum Pogrzebowe w Zamościu i Hrubieszowie świadczące usługi w zakresie krajowego i międzynarodowego transportu zmarłych z różnych zakątków Polski, Europy oraz świata. Przeprowadzamy również kremacje poza granicami naszego kraju. Krajowy i międzynarodowy transport zmarłych prowadzony jest przy użyciu najnowszych karawanów. Zakład Pogrzebowy realizuje obsługę pogrzebów przy użyciu ekskluzywnych karawanów pogrzebowych Mercedes VIP Class. Posiadamy jedyną w regionie limuzynę pogrzebową marki Mercedes Benz.

Uroczysta i wyjątkowa oprawa pogrzebu oraz usługa kremacji

Nasz dom pogrzebowy w Zamościu i Hrubieszowie posiada w ofercie bogatą oprawę florystyczną w postaci bukietów na trumnę i urnę wraz z szerokim asortymentem kwiatów, wiązanek i wieńców pogrzebowych. Zapewniamy również oprawę muzyczną i pieśni pogrzebowe. Dbamy o oprawę w kościele i na cmentarzu zapewniając profesjonalne akcesoria pogrzebowe m.in. krzyż, stolik urnowy, stojaki na wieńce, dywan pod trumnę i urnę, mównicę dla księdza oraz statyw pod mikrofon wraz z nagłośnieniem.

O renomie naszej firmy świadczy fakt, że powierzono nam obsługę Intronizacji Relikwii Błogosławionego Ks. Zygmunta Pisarskiego. Realizowaliśmy również rządowe zlecenia ekshumacji biskupów w Londynie i uroczystości pogrzebowe o charakterze państwowym w Warszawie.

CHUDOBA Centrum Kamieniarskie i Pogrzebowe posiada swoje punkty w Zamościu, Hrubieszowie i Grabowcu – przyjeżdżamy również do Państwa pod wskazany adres celem ustalenia wszelkich szczegółów uroczystości pogrzebowych.

W ramach Centrum CHUDOBA działają również uznane: firma kamieniarska i zakład kamieniarski w Zamościu oraz Hrubieszowie. Ich rolą jest zapewnienie niezwykłości i piękna miejscu spoczynku zmarłego. Oferujemy wyjątkowe pomniki i nagrobki w Zamościu, Hrubieszowie i całym województwie lubelskim – za ich projekt odpowiada doświadczony mistrz kamieniarstwa Sławomir Chudoba, a ich za realizację artysta-rzeźbiarz i wykwalifikowani kamieniarze. Usługi naszej firmy to gwarancja profesjonalizmu i odpowiedniego, podniosłego charakteru.

Zdajemy sobie sprawę, jak ogromnym zaufaniem jesteśmy przez Państwa obdarzani, gdy decydują się Państwo na powierzenie nam organizacji i obsługi pogrzebu. Dlatego szczegóły uroczystości pogrzebowej pragnę ustalić z Państwem osobiście, kierując się indywidualnym podejściem z dbałością o każdy aspekt organizowanej uroczystości.

Dziękuję za zaufanie,

Manager

mgr Marcin Chudoba

CENTRUM
KAMIENIARSKIE
CENTRUM
POGRZEBOWE