Centrum Kamieniarskie

Centrum Kamieniarskie

Centrum Kamieniarskie

Centrum Kamieniarskie

Centrum Kamieniarskie

Centrum Kamieniarskie

Centrum Kamieniarskie

Centrum Kamieniarskie

Centrum Kamieniarskie

Centrum Kamieniarskie

Centrum Kamieniarskie

Centrum Kamieniarskie

Centrum Kamieniarskie

Centrum Kamieniarskie

Centrum Kamieniarskie

Centrum Kamieniarskie

Zakład kamieniarski Zamosc – Hrubieszów – Grabowiec

Nagrobki – Pomniki
Artystyczne Rzezby w Kamieniu

Nagrobki Ekskluzywne
w stylu Włoskim

Grobowce

Kolumbaria

Prace cmentarne

Blaty – Parapety – Schody

Wyjatkowe prace
Zamówienia publiczne

Kontakt

Szanowni Państwo,

przez ponad 17 lat obecności na rynku wypracowaliśmy silną pozycję w branży kamieniarskiej, prowadząc zakład kamieniarski w Zamościu oraz Hrubieszowie. Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i montażu oryginalnych nagrobków i pomników granitowych. Kamieniarstwo to trudna sztuka wymagająca umiejętności i doświadczenia, dlatego za dopracowane projekty naszych produktów odpowiada renomowany kamieniarz – mistrz kamieniarstwa Sławomir Chudoba Dbamy o to, aby miejsca spoczynku były wyjątkowe, a swoją formą i estetyką tworzyły indywidualny charakter i pomagały przetrwać pamięci o naszych najbliższych przez jak najdłuższy czas. Poprzez nasze usługi kamieniarskie w Zamościu i Hrubieszowie mamy szansę pomagać kreować miejsca wiecznego spoczynku o niepowtarzalnym charakterze i wyjątkowym wyglądzie.

Projekty w naszej firmie kamieniarskiej tworzy mistrz kamieniarstwa Sławomir Chudoba, a wszystkie prace są dziełem artysty rzeźbiarza i doświadczonych kamieniarzy. Współpraca tych specjalistów umożliwia otrzymanie połączenia nagrobka z rzeźbą, które nadaje unikatowy charakter i niepowtarzalne walory wizualne. Tworząc pomniki i nagrobki w Zamościu oraz Hrubieszowie, zawsze mamy na uwadze unikalność oraz najwyższą jakość wykonania. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by te stworzone w naszym zakładzie kamieniarskim łączyły piękno, funkcjonalność i ponadczasową formę, a także odznaczały się okazałością, będąc zarazem wyrazem dostojeństwa i powagi. Nad końcowym, zachwycającym efektem wizualnym dzieła pracują również artysta rzeźbiarz oraz cenieni kamieniarze

Profesjonalny kamieniarz Zamosc, Hrubieszów, Grabowiec – płyty granitowe  

Zakład kamieniarski w Zamościu realizuje obróbkę kamienia na maszynach CNC najnowszej generacji włoskiego producenta GMM. Posiadamy najnowszy w regionie park maszynowy z 2021 roku, na którym pracują doświadczeni kamieniarze.
W naszej hurtowni kupią Państwo płyty granitowe wykonane z różnych rodzajów kamienia. Znajduje się ona na terenie zakładu produkcyjnego, gdzie możecie Państwo samodzielnie wybrać płyty granitowe, z których zostanie wykonany dla Państwa nagrobek lub pomnik w Zamościu albo Hrubieszowie. Nasi kamieniarze w Zamościu wykonują elementy z granitu i marmuru na państwa życzenie

Piękne i wyjątkowe kamieniarstwo Zamosc – płyty granitowe dla mieszkańców województwa lubelskiego

Oferujemy nagrobki i pomniki zarówno tradycyjne, nowoczesne, jak i ekskluzywne. Nasze prace kamieniarskie możecie Państwo obejrzeć na cmentarzach w powiatach zamojskim, hrubieszowskim i chełmskim oraz na większości cmentarzy na terenie województwa lubelskiego. Wykonujemy również grobowce betonowe do pochówków tradycyjnych i kolumbaria z niszami urnowymi do pochówków urnowych. Usługi kamieniarskie naszej firmy w Zamościu i Hrubieszowie obejmują również zlecenia w zakresie kamieniarstwa budowlanego w postaci realizacji blatów, parapetów i schodów wykonywanych z granitu lub marmuru.

Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt zamówień publicznych, w tym zlecenia Urzędów Gmin, Urzędów Miast oraz zlecenia rządowe polegające na m.in.:

  • rewitalizacji i odnowieniu cmentarzy,
  • rewitalizacji przestrzeni publicznych rynków i budowie fontann,
  • rewitalizacji miejsc pamięci narodowej,
  • budowie artystycznych pomników i rzeźb w kamieniu
  • budowie kolumbariów i grobowców.

Jak dotąd wybudowaliśmy około 10 tysięcy miejsc w postaci grobowców i nisz w kolumbariach na cmentarzach w Zamościu, Lublinie i Chełmie.

CHUDOBA Centrum Kamieniarskie i Pogrzebowe posiada swoje punkty handlowe, na których znajdują się największe w regionie ekspozycje nagrobków i pomników granitowych w Zamościu, Hrubieszowie i Grabowcu. Przyjeżdżamy również do Państwa na cmentarze zlokalizowane na terenie województwa lubelskiego, jak i całego kraju.

Centrum CHUDOBA oprócz firmy i zakładu kamieniarskiego tworzą również firma pogrzebowa w Zamościu i Hrubieszowie oraz zakład pogrzebowy w Zamościu i Hrubieszowie. W ramach tych działalności świadczymy profesjonalne usługi pogrzebowe zarówno w przypadku pogrzebów tradycyjnych, jak i urnowych wraz z przeprowadzeniem kremacji. Zajmujemy się również organizacją podniosłych i uroczystych ceremonii pogrzebowych oraz przygotowaniem ich wyjątkowej oprawy.

Zdajemy sobie sprawę, jak ogromnym zaufaniem obdarzają nas Państwo, decydując się na zlecenie nam zaprojektowania i wykonania miejsca wiecznego spoczynku w postaci nagrobka lub pomnika, dlatego szczegóły realizacji ustalam z Państwem osobiście, kierując się indywidualnym podejściem do każdego projektu.

Dziękuję za zaufanie,

Mistrz Kamieniarstwa
Sławomir Chudoba

CENTRUM
KAMIENIARSKIE
CENTRUM
POGRZEBOWE