Kolumbaria

Kolumbaria

Kolumbaria

Kolumbaria

Kolumbarium Zamosc – Hrubieszów – Grabowiec

Jeśli szukają Państwo odpowiedniego kolumbarium w Zamościu, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług CHUDOBA Centrum Kamieniarskie i Pogrzebowe. Oferuje Państwu nisze urnowe w kolumbariach, zwanych również ścianami na urny. Nisze w kolumbarium są dostępne na Cmentarzu w Zamościu przy ul. Gen. M. Bołtucia 28. W każdej niszy urnowej można złożyć do czterech urn. Co istotne, kolumbarium jest monitorowane przez 24 godziny na dobę, dzięki czemu mają Państwo pewność dokładnego zabezpieczenia prochów państwa bliskich. Jeżeli chcieliby Państwo przyjrzeć się temu, jak wygląda kolumbarium na Cmentarzu w Zamościu, to zaprezentowaliśmy je jako pierwsze w galerii.

Profesjonalne kolumbarium na urny w Zamosciu

Ważnym elementem pochówku urnowego jest ściana na urny z prochami, określana również jako kolumbarium. Składa się z nisz urnowych zakrytych płytami granitowymi, na których wykonywane są inskrypcje osób zmarłych. W naszym przypadku produkcją płyt granitowych zajmuje się nasz zakład kamieniarski w Zamościu i Hrubieszowie. Kolumbarium to ściana pamięci pełniąca funkcję grobowca wyposażona w nisze, w których można złożyć zazwyczaj do czterech z prochami. W CHUDOBA Centrum Kamieniarskie i Pogrzebowe za tworzenie profesjonalnych kolumbariów odpowiada firma kamieniarska w Zamościu i Hrubieszowie.

Usługi CHUDOBA Centrum Kamieniarskie i Pogrzebowe gwarancją najwyższej jakości

Mamy dużą wiedzę, umiejętności i doświadczenie w realizacji kolumbariów będących miejscami godnego upamiętnienia i pochówku skremowanych ciał zmarłych. Jesteśmy wykonawcą większości ścian na urny z prochami powstałych na cmentarzach w województwie lubelskim, w tym m.in. w Chełmie, Lublinie i Zamościu. Warto podkreślić także, że nasz zakład pogrzebowy w Zamościu i Hrubieszowie przeprowadza również profesjonalne kremacje. Oznacza to, że całość procedury kremacyjnej mogą powierzyć Państwo naszym uznanym specjalistom.

CENTRUM
KAMIENIARSKIE
CENTRUM
POGRZEBOWE