Grobowce

Grobowce

Grobowce

Grobowce

Grobowce

Grobowce

Grobowce

Grobowce

Grobowce

Grobowce

Grobowce

Grobowce

Grobowce Zamosc – Hrubieszów – Grabowiec

CHUDOBA Centrum Kamieniarskie i Pogrzebowe oferuje Państwu grobowce w Zamościu i Hrubieszowie. Proponujemy grobowce betonowe, których realizacji dokonujemy w ziemi. Powstają one poprzez wykonanie wykopu i montaż grobowca o konstrukcji żelbetonowej. Grobowiec jest podstawą do posadowienia nagrobka i pomnika w przypadku, gdy nie jest wykonywany fundament wokół grobowca. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno grobowce jednoosobowe lub dwuosobowe, jak i kilkuosobowe grobowce rodzinne. Równie istotny jest fakt, że grobowce mogą służyć tak do złożenia trumny z ciałem zmarłego w przypadku pochówku tradycyjnego, jak i do złożenia urny z prochami osoby zmarłej w przypadku pochówku urnowego. Dzięki temu mogą Państwo wybrać rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Państwa potrzebom i oczekiwaniom.

Grobowce betonowe wykonywane przez kamieniarzy w Zamościu i Hrubieszowie

Jako CHUDOBA Centrum Kamieniarskie i Pogrzebowe wykonujemy profesjonalne grobowce betonowe na wszystkich cmentarzach. Nasze usługi świadczymy głównie klientom indywidualnym, ale ukończyliśmy również wiele grobowców na zlecenie administratorów cmentarzy. Stworzone przez nas grobowce można spotkać m.in.:

  • w Chełmie – ponad 1390 sztuk,
  • w Zamościu – ponad kilkaset sztuk.

W skład CHUDOBA Centrum Kamieniarskiego i Pogrzebowego wchodzą również inne podmioty takie jak:

Decydując się na nasze usługi, zapewniają sobie Państwo kompleksową pomoc w ważnym momencie ostatniego pożegnania z bliską osobą.

Zapraszamy do kontaktu.

Grobowce Chełm 1390 szt

Grobowce Zamość Kikaset szt

Grobowce Chełm 1390 szt

Grobowce Zamość Kikaset szt

CENTRUM
KAMIENIARSKIE
CENTRUM
POGRZEBOWE